O Nás

WintersportHK již od svého vzniku v roce 2010 patří mezi největší prodejny s lyžařským a snowboardovým vybavením v Hradci Králové. Firmu založil Roman Vítek, který mimo jiné spoluzakládal královéhradecké Ski centrum a v této branži se pohybuje už přes 16 let, spolu s Karlem Venckem. Obchod se specializuje na sjezdové lyže, běžky, snowboardy, lyžáky a doplňky jako jsou helmy, chrániče páteře a rukavice. Zcela bezkonkurenční je nabídka zboží: na prodejní ploše je zákazníkům přímo k dispozici přes 1000 párů lyží a bot.

V roce 2014 jsme se rozšířili a otevřeli nový prodejní prostor, kde se nabízel sortiment českého oblečení HANNAH a SILVINI. A opět nám to bylo málo a pro sezónu 2016 jsme se znovu rozšířili a nadupali obchod dalšími ale už světovými značkami jako je COLMAR, CMP, PHENIX, SPYDER, SCHÖFFEL a REHALL. Takže teď už u nás najdete skoro vše.

Kdo si nechce lyže nebo snowboard koupit nový, může si vybrat ze široké nabídky použitých lyží a lyžařských bot anebo využít služeb půjčovny, která od sezóny 2013/2014 rozšíří svoji nabídku i o sněžnice. Pro zákazníky je připraven také profesionální lyžařský servis, vlastní parkoviště před prodejnou a především potom personál, který ví “o čem mluví“. Lyžování není práce, nás to prostě baví a chceme, aby to bavilo i Vás. Přijďte se přesvědčit.

Image 0 -

Image 1 -

Image 2 -

Image 3 -

Image 4 -

Image 5 -

Image 6 -

Image 7 -

Image 8 -

Image 9 -

Image 10 -

Image 11 -

Image 12 -

Image 13 -

Image 14 -

Image 15 -

Image 16 -

Image 17 -

Image 18 -

Image 19 -